Par mums

Augot pieredzē mēs no “PostNos” pārtopam piedzīvojumu aģentūrā “Rover”, kas vēlas Tev atklāt pasauli tādu, kādu to redzam mēs – elpu aizraujošu. Mēs esam tie paši piedzīvojumu meklētāji, tāpēc mūsu spējās ir pārvērst Tavus sapņu ceļojumus par neaizmirstamiem stāstiem.

Mūsu komandu veido pasaules izzinātāji, kas ir pieredzējuši piedzīvojumu grupu vadītāji, tāpēc nav svarīgi, vai tu tiecies pēc adrenalīna pilniem piedzīvojumiem, mierpilnas atpūtas dabā vai jaunu kultūru iepazīšanas – mēs esam šeit, lai pavadītu tevi ceļā!

Noskaties video

Rover skaitļi & fakti

1166
Dalībnieki gadā
318
Reisi gadā
93280
Nostaigātie km gada laikā
106
Braucieni gada laikā
43
Apceļotās valstis gada laikā

Misija

Mūsu misija ir skaidra – likt tavai sirdij pukstēt piedzīvojumu ritmā. Mēs gribam dalīties ar Tevi sajūtās, kas rodas iepazīstot jaunas kultūras un autentiskas virtuves, dzirdot svešas valodas un baudot dažādo dabu. Ļauj mums būt tavai pavadošajai komandai, kas parūpēsies par brauciena izplānošanu – Tev atliek vien ierasties un ļauties.

Ceļošana kopā ar “Rover” ir iespēja ne tikai doties aizraujošajā pasaulē, bet arī tuvāk pie sevis, jo mēs ticam, ka katrs piedzīvojums ir redzesloku paplašinošs un tevi mainošs.

Dodamies!

Komanda

Valdis Vītoliņš

Valdis Vītoliņš

National Geographic "Latvijas Atklājējs 2023"
"Rover" un "Latvijas Izaicinājums" izveidotājs
Pasaules apceļotājs

Valdis ir kaislīgs pasaules apceļotājs, kurš ar savu dzīvesprieku piedzīvojumos ved ikvienu dēkaini, kas gatavs izkāpt no savas komforta zonas. Gadu gaitā izbaudījis polāro dienu abās zemes puslodēs gan Antarktīdā, gan Arktikā, nakšņojis blakus lauvām Zimbabvē, ļāvies bezceļu braucienam Namībijas tuksnešos, skrējis maratonu Ziemeļkorejā utt. Izmanto iespēju pievienoties kādai no Valda vadītajām izpētes ekspedīcijām!

Inese Miķelsone

Inese Miķelsone

Biroja vadītāja un ceļojumu organizatore

Inese dodas piedzīvojumos, lai Tu ne tikai saņemtu lieliskāko ceļojuma piedāvājumu, bet arī reālus pieredzes stāstus. Viņa kā neviens cits prot pieskatīt makro un mikro klimatu starp piedzīvojuma meklētājiem un organizatoriem.

Jānis Ābelnieks

Jānis Ābelnieks

Grupu vadītājs & "Latvijas Izaicinājums" izveidotājs

Jāņa ceļojumu bagāžā vienmēr ir vairāk pieredzes stāstu nekā rezerves kreklu, kas būtībā viņu padara par dzīvu piedzīvojumu enciklopēdiju. Rēķinies, ka uz jautājumiem bieži dzirdēsi Jāni atbildam ar saviem iniciāļiem (tikai mainot intonāciju), un tas tevi aizvedīs neaizmirstamos ceļojumos, kur smiekli būs pastāvīgs ceļabiedrs visa brauciena garumā.

Sandra Juzāne

Sandra Juzāne

Ceļojumu organizatore un grupu vadītāja

Sandras, kā jau ģeogrāfa, aicinājums ir mesties izaicinājumu un piedzīvojumu virpulī, lai izzinātu mūsu krāšņo pasauli, sevi pašu un palīdzētu to darīt arī citiem. Viņas kompānijā iespējams ne tikai jutīsies omulīgi pat visskarbākajos apstākļos, bet arī dzirdēt stāstus par dabu un mūsu planētu.

Simona Ruska

Simona Ruska

Satura mārketinga vadītāja

Simona ir kā Čārlzs Darvins, bet ar selfie stick rokās. Viņa ceļojumos novēro un dokumentē visu – sākot no dabas skatiem līdz pat atšķirībām starp kūpinātu sieru dažādās valstīs. Viņa padara pasaules brīnumus sasniedzamus arī tiem, kas par ceļošanu ar "Rover" vēl tikai domā.

Kristīne Paegle

Kristīne Paegle

Grupu vadītāja

Kristīnei ir raksturīga aizrautība, tāpēc sanāk palūrēt vai pārrāpties pāri kādam žogam, kas gandrīz vienmēr rezultējas ar piedzīvojumiem. Viņa atbalsta ideju par komforta zonas plašināšanu, nevis regulāru izkāpšanu no tās. Kristīnei ir svarīgi sabalansēt pārgājienu zābaku un papēžu apavu nēsāšanas ratio, tāpēc nereti brauciena laikā sanāk papildu apmeklēt arī kādu saviesīgu pasākumu. Dodoties ceļā ar Kristīni, Tev būs iespēja tikt pie labas kafijas.

Agnese Kalniņa

Agnese Kalniņa

Grupu vadītāja

Agnese ir ceļotāja un grupu vadītāja, kas neiet standarta ceļu. Viņa vienatnē ar kājām šķērsojusi vairākas valstis, atzīstot, ka galvenais ir baudīt procesu un no jebkuriem sarežģījumiem iziet ar humoru.
Ceļojot ar Agnesi pieredzēsi ceļu, smieklus un atgriezīsies mājās ar atziņu, ka pasaulē ir tik daudz vēl, ko atklāt!

Linards Lapa

Linards Lapa

Grupu vadītājs

Ja vien Linards spētu visu atcerēties, viņš būtu labākais piedzīvojumu stāstnieks pasaulē. Noskrējis pusmaratonu Ziemeļkorejā, ar vilcienu atbraucis no Pekinas līdz Rīgai, pabijis gandrīz visā Eiropā, nedaudz Āfrikā, Austrālijā, Ziemeļamerikā un Āzijā. Dodoties ceļojumā ar viņu Tu vari aizmirst par daudz ko – galvenais neaizmirsti pasi!

Anna Kanepone

Anna Kanepone

Grupu vadītāja

Anna jau labu laiku beigusi skaitīt valstis, kurās pabūts, bet tas skaits noteikti ir virs 35. Tāpēc vari būt drošs, ka kopā ar viņu atradīsiet brīnišķīgus “hidden gems” jeb autentiskas, nelielas vietas, ko iecienījuši vietēji un kas veiksmīgi slēpjas no citu ceļotāju acīm.

Agnese Jurģele

Agnese Jurģele

Grupu vadītāja

Agnese spēj iet mēnešiem ilgi un tic, ka katram cilvēkam ir jāsasniedz savas virsotnes, nedzenoties pakaļ citu izsapņotajām. Ar viņu kopā tu aizmirsīsi par vārdiem “es nespēšu”, jo spēj ikviens, tikai atšķirīgi ir tempi, attālumi un augstumi. Kopā vienmēr atradīsiet veidu, kā sasniegt piedzīvojuma “virsotnes”.

Armands Sukuts

Armands Sukuts

Grupu vadītājs

Dodoties ceļā ar Amandu, vari būt drošs, ka Tavas bailes un satraukumu Armands nesīs savā somā, lai Tu vari ļauties piedzīvojumam un pilnībā aizmirsties par ikdienas rūpēm. Pat ekstrēmākajās situācijās viņš prot atrast veidu, kā ieviest mieru un drošību, bet Tik Tok dejas gan viņš vēl neprot.

Anita Birze

Anita Birze

Grupu vadītāja

Anitas superspējas ir likt ceļotājiem paskatīties uz vietām un lietām ar jaunu perspektīvu, atklājot slēptas ainavas un iepazīstot vietējās kultūras. Viņas dzīvesprieks ir lipīgs, tāpēc braucieni ar Anitu atgādinās par to, cik pasaule ir pārsteidzoša!

Ģirts Kalpiņš

Ģirts Kalpiņš

Grupu vadītājs

Ģirts uzskata, ka pasaule ir tik dažāda un mainīga, ka tur arī ir tā sāls, lai mestos ceļojumos. Ar viņu Tevi gaida piedzīvojumi ik uz stūra, jo pat gājienu līdz lielveikalam viņš spēj padarīt par stāstu. Pieredzes koferī Ģirtam ir apceļotas jau vairāk nekā 30 pasaules valstis.

Mareks Janševskis

Mareks Janševskis

Grupu vadītājs

Mareks ir ceļošanas virtuozs ar izteiktu interesi un cieņu pret dabu un kultūru dažādību. Viņa entuziasms, zinātkāre un humora izjūta spēj uzburt piedzīvojumu pat tad, ja tobrīd kartē atradīsieties tālākajā punktā, kur ir vien koka klēts un trīs zirgi.

Diāna Sus

Diāna Sus

Grupu vadītāja

Diānai ar krietnu pārliecības devu galvā var likt Indiana Jones cepuri kā vienu no ceļošanas atribūtiem, jo katram braucienam ar Diānu ir potenciāls kļūt par piedzīvojumu filmas cienīgu scenāriju vai dziesmu. Apceļojot padsmit valstis, Diāna ir pārliecinājusies, ka pasaule ir laba un pilna īstuma, un piedzīvojums ir lielisks veids, kā to atcerēties.Āris Birze

Āris Birze

"Rover Moto izaicinājumu"  izveidotājs
Izaugsmes treneris, uzņēmējs, autors.

Āris ir izaugsmes entuziasts ar psiholoģijas izglītību un veidojis uzņēmumus tūrisma, kafejnīcu un video aģentūras jomās.

Moto izaicinājumi ir viņa svētceļojumi, lai atgrieztos pie sevis un savienotos ar visumu.

Papildus mentorē Ventspils Augstskolā topošos uzņēmējus, konsultē uzņēmējus un katru gadu izdod pa grāmatai.

Matīss Jurģelis

Matīss Jurģelis

Grupu vadītājs

Matīss vislabāk prot dzīvot nesteidzīgi. Viņš priecājas par dzīvi un katru līkumu, kas tajā paredzēts. Ja brauksiet kopā ceļojumā, tu viņam droši vari atklāt stāstus, par kuriem vēl ilgi kopā varēsiet priecāties.

Janis Beikmanis

Janis Beikmanis

Kapteinis, Grupu vadītājs

Andris Kupčs

Andris Kupčs

Grupu vadītājs

Ceļojumu pieredzē, iepazīstot vairāk nekā 30 valstis, Andris ir pārliecinājies – jo grūtāks ceļojums, jo labāks restarts.
Dodoties ceļā ar Andri, vari būt gatavs elpu aizraujošiem piedzīvojumiem, kas atgādinās par to, ka ceļš ir bauda.

Arnis Jagža

Arnis Jagža

Grupu vadītājs

Princese

Princese

"Rover" talismans un "Latvijas Izaicinājuma" eksperte

Princese ir profesionāla piedzīvojumu baudītāja un taku policists, kas vienmēr parūpēsies, lai visi ir uz pareizā ceļa. Viņas dzīvesprieks piepilda ar entuziasmu ikvienu līdzgaitnieku. Princese māca, ka pat mazākie brīnumi un piedzīvojumi var būt tie pārsteidzošākie un atmiņās paliekošākie.

...