BUJ

Šajā sadaļā iegūsiet atbildes uz mūsu klientu visbiežāk uzdotajiem jautājumiem!

Ja nepieciešamās atbildes tomēr neizdodas sameklēt, sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz  vai zvanot uz tālruni +371 28233188.

Brauciena grūtības līmenis raksturo to, cik fiziski viegli vai grūti būs šajā ceļojumā. Apskati zemāk esošos skaidrojumu un, pirms pieteikšanās braucienam, izvērtē savu fizisko sagatavotību un/vai vēlmi iespringt.

Viegls - atpūtas brauciens, kas neprasīs īpašu piepūli, taču plānā ir paredzētas nelielas pastaigas un īsi, viegli dienas pārgājieni, kurus ir iespēja arī izlaist. Ceļojumā droši var doties arī bērni un vecāka gadagājuma cilvēki.

Vidējs - brauciena laikā paredzēti nelieli dienas pārgājieni līdz ~15km, bez īpaši liela reljefa pievarēšanas, kuros vari doties ar vieglo dienas somu. Ja gribēsies atpūsties, pārgājienu var izlaist.

Vidēji grūts - katru dienu paredzēts pārgājiens ~15-20km ar reljefa kritumiem un kāpumiem vai, ja tādu nebūs, gaidāma garāka distance. Abos variantos pārgājienu varēs pieveikt jebkurš sportiski noskaņots cilvēks. Soļot varēsi ar mazo dienas mugursomu vai, ja pārgājiens paredzēts ar lielo mugursomu un nakšņošanu teltīs - tās būs tikai dažas dienas.

Grūts - jānoskaņojas tam, ka būs grūti. Stāvāki un lielāki kāpumi, garas distances, smaga soma plecos, gulēšana teltīs, skarbi laikapstākļi - ja ne viss, tad lielākā daļa no minētā Tevi noteikti sagaida. Jābūt labā fiziskā formā un gatavam pasvīst.

Ļoti grūts - katra diena būs gan fizisks, gan garīgs pārbaudījums. Kāpumi var sasniegt pat vairāk kā 1500m dienā, jānes līdzi būs visa sava iedzīve, atlaižu nebūs un atkāpšanās ceļš tikai avārijas situācijā. Laba fiziska forma, iepriekšēja pieredze kalnu trekingā un gatavība pārbaudīt savas robežas ir obligāta!
Jā, dienu plānu varu atrast zem katra brauciena apraksta.
Noteikti, var. Lielākā daļa klientu dodās ar mums pārgajienos, lai iegūt pilnīgi jaunu pieredzi.
Mēs palīdzēsim ar vajadzīgo - ieteiksim kur un ko labāk iegādāties, kā arī iedosim atlaides outdoor veikalos, vai piedāvāsim ekipējumu par labām cenām uz īri.
Droši. Lielākā daļa mūsu klientu brauc kā solo braucēji. Šī ir burvīga iespēja iepazīties ar cilvēkiem un iegūt jaunus draugus.
Ja izlemsi pievienoties braucienam, vari rezervāciju, nospiežot pogu "Rezervēt", aizpildot nepieciešamos lauciņus, un veikt apmaksu ar bankas norēkinu karti vai saskaņā ar rēķinu, kuru saņemsi uz norādīto e-pasta adresi.
Ja neesi pārliecināts, ka tiksi galā ar šo uzdevumu vai arī Tev nav tam laika, atsūti, lūdzu, uz savus personas datus (vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona nr.), lai varam sagatavot līgumu un rēķinu tavā vietā.
Ja maksātājs būs cita persona vai uzņēmums, lūdzu, norādi to.
Ja braucienā plāno doties ar kompanjonu/-iem, lūdzu atsūti arī pārējo ceļabiedru personas datus (vārdu, uzvārdu, personas kodu, telefona nr.)

* līgums nav jāparaksta, tas no klienta un pakalpojuma sniedzēja aizsardzības viedokļa skaitās parakstīts ar brīdi, kad klients veic pirmo iemaksu saskaņā ar rēķinu.
Nē, cena nemainās. Ja brauksi viens, Tev nevajadzēs neko papildus piemaksāt.
Pieteikties var līdz tam brīdim, kamēr vēl ir pieejamas brīvas vietas.
Gatavojoties tuvākiem un vieglākiem braucieniem, aptuveni 3 nedēļas pirms brauciena tiek izveidota kopīga WhatsApp grupa ar visu nepieciešamo informāciju par braucienu - mantu sarakstu, laika apstākļiem, nepieciešamajiem dokumentiem un pārējām detaļām.
Gatavojoties tālākiem un sarezģītākiem braucieniem, papildus minētājai WhatsApp grupai, mēs organizējam zoom video konferenci.
Ja esi pieteicies uz kādu no Rover braucieniem un veicis pirmo maksājumu, varam piedāvāt atlaides pie mūsu partneriem.
Raksti uz un saņemsi atlaižu kodu.
Ja nav iespējams ieceļot valstī vai nenokomplektējas grupa, tad brauciens tiek pārnest uz citu laiku. Ja Tev neder piedāvātie laiki, tad vari pārnest iemaksāto naudu uz kādu citu braucienu. Ja arī šis neder, tad mēs atgriežam naudu.
Ja atsakies no dalības pats, tad nauda netiek atgriezta.
Mēs iesakām iegādāties apdrošināšanas polisi pret negadījumiem pirms došanās ceļā (trauma, slimība, u.c.). Tādā gadījumā, ja notiek kāds negadījums vai citi attaisnojoši apstākļi pirms brauciena, mēs naudu vairs atgriezt nevaram, bet to izdarīs apdrošinātāji. Cenu un kompensējamo summu var precizēt, vēršoties pie apdrošinātājiem.
Parasti apmaksa tiek veikta divos maksājumos.
Pirmā iemaksa par vietas rezervāciju grupā veicama trīs dienu laikā no līguma un rēķina saņemšanas, bet atlikušais maksājums jāveic līdz brīdim, kad līdz braucienam atlikušas 45 dienas. Atlikušo maksājumu pēc iepriekšējas norunas var sadalīt arī vairākos maksājumos.
Nē, tas nav nepieciešams. 
Līgums nav jāparaksta, tas no klienta un pakalpojuma sniedzēja aizsardzības viedokļa skaitās parakstīts ar brīdi, kad klients veic pirmo  jeb rezervācijas maksājumu.

Taču, ja vēlies, varam abpusēji līgumu parakstīt ar drošu elektronisko parakstu.
...