Latvijas Izaicinājums

Kamēr gaidi savu plānoto ceļojumu, piedāvājam Tev izzināt mūsu pašu dzimteni "Latvijas Izaicinājumā"!Latvijas Izaicinājums
 ir lielākais un pieredzes bagātākais pārgājienu seriāls Baltijā, kas šogad norisinās jau piekto gadu, pulcējot vairākus tūkstošus lielisku cilvēku, kas vēlas atklāt mūsu mīļās dzimtās zemes āres no pavisam jauna skatu punkta un paplašināt savu pārgājienu pieredzi arī Igaunijā un Lietuvā.

Turpinot tradīcijas, Latvijas Izaicinājuma 2024 digitālos pārgājiena maršrutus piedāvājam trīs dažādās kategorijās – SPILVA ģimenes apļos (līdz 15 km), Mazajos (līdz 25 km) un Lielajos (30+km). Un jaunums šogad – seši klātienes maršrutu atklāšanas pasākumi.

Latvijas Izaicinājums norisinās no 2024. gada 1. janvāra līdz pat 4. augustam. Tā ir iespēja jebkurā Tev ērtā laikā iepazīt mūsu tēvzemi 11 aizraujošos pārgājienu maršrutos, no kuriem 6 tiks atklāti ar klātienes pasākumiem, un doties izstaigāt 2 autentiskus piedzīvojumus Lietuvā un Igaunijā!

Spied šeit, lai UZZINĀTU VAIRĀK un pievienojies šī gada Latvijas Izaicinājumam kādā no Tev ērtākajiem veidiem!

Ieskaties video, kā aizvadījām Pārgājienu svētkus Kandavā un Ozolniekos, atklājot divus maršrutus, un pievienojies kādā no nākamajiem pasākumiem!

...