Pieejamie datumi

Izpārdots
24. mai - 28. mai, 2024
Cena
940 EUR
Vadītājs
Armands Sukuts Armands Sukuts
Agrā rezervācija
06. sep - 10. sep, 2024
Cena
940 EUR

Par braucienu

Galamērķis
Vācija
Izaicinājuma veids
Pārgājiens

Apraksts

Aicinām Tevi līdzi uz vienu no skaistākajiem Eiropas kalnu reģioniem - Bavārijas Alpiem, kur pazūd laiks un ir iespēja smelties neaizsakāmi skaistu dabas mieru, kas pildīts ar majestātiskiem kalniem, čalojošām upēm un gracioziem ezeriem.

Ceļojumu iesāksim ar apbrīnas vērtās neoromānikas stila pils Neišvānšteina pārgājiena taku, kuras atrašanās vieta ir patiesi unikāla. Tā uzcelta uz akmeņainas klints, kas izslejas augstu virs mežu galotnēm, ar skatu uz ezeriem un absolūti fenomenālu Bavārijas Alpu panorāmu. Tālāk mūsu ceļi vedīs uz miljoniem gadu vecu dabas brīnumu, upes ieleju ar dramatiski augstām klintīm, gar kurām izvērpjas varen feina pārgājienu taka.

Nākamās dienas mūsu ceļš nogādās uz Berhtesgādenes kalnu masīvu pašā Austrijas pierobežā, kur pirmais no unikālajiem pārgājieniem būs uz Ērgļa ligzdu. Jā, tieši šādi sauc vietu, kur pirms Otrā pasaules kara tika uzcelta varena ēka ar skatu uz kalniem. Tikpat cik varena ir šī māja, ir arī pārgājiena taka uz to.

Novērtējuši lielisko “spēļu laukumu” jebšu apkārtējos kalnus, nākamajā dienā kāpsim līganā laivā, ar kuru cauri ezeru līkločiem nokļūsim pie mazas baznīciņas, kuras sarkanie jumti atspīd ezerā, rādot ceļu cauri aizai pretim virsotnēm, kur turpmākās divas dienas izlocīsim kājas, iespējams, Tavas dzīves skaistākajos pārgājiena maršrutos.

Saldajam ēdienam šim ceļojumam būsim pietaupījuši noslēdzošo dienu, kurā apmeklēsim termālos baseinus, lai atpūtinātu ķermeni un uzlādētos ar kalnu ainavu doto spēku, sēžot pirtiņā.
Apskatīsim arī Minhenes centru un iegādāsimies kādu gardumu, ko aizvest mājās.

Pārgājienos dosimies bez somām, lai varētu izbaudīt ikkatru ainavu!

Bavārijas Alpi ir vieta kur būt - brauc līdzi!

Par galamērķi

Ilgums
5 dienas
Nakšņošana
viesu nams
Valūta
EUR
Valoda
vācu
Dokumenti
eID vai pase
Maksimālais grupas dalībnieku skaits
15

Cenā iekļauts

Cenā nav iekļauts:
personīgie tēriņi , vakariņas , ceļojuma apdrošināšana

Dienu plāns

Dienas
1. diena

Gaisā virmo satraukums, jo mūsu piedzīvojums tūlīt pat sāksies.

Agri no rīta tiekamies lidostā, un īsi pēc pulksten astoņiem esam jau ieradušies visskaistākajā Vācijas reģionā - Bavārijā.
Auto nomā paņemsim savus dzels rumakus un trauksimies pretim mūsu piedzīvojumiem kalnos.

Pirmā pietura būs nekas cits, kā majestātiskā neoromānikas stila pils - Neišvānšteina, kuras atrašanās vieta ir patiesi unikāla. Tā uzcelta uz akmeņainas klints, kas izslejas augstu virs mežu galotnēm, ar skatu uz ezeriem un absolūti fenomenālu Bavārijas Alpu panorāmu.

Šeit mēs dosimies 7 km (400 augstuma metri, 2-3 h) garā pārgājienā, lai savām acīm aplūkotu ikvienu no šī nostūra skaistākajām vietām.

Pēc pārgājiena nobaudījuši piknikam līdzi paņemtās pusdienas, brauksim uz nākamo apbrīnas vērto vietu - Partnahas upes ieleju, kurā iespējams apskatīt vienu no dramatiskākajiem dabas brīnumiem - Šauru Aizu, kura šeit sākusi veidoties pirms miljoniem gadu ledāju kušanas rezultātā.

Aiza ir aptuveni 80 metrus dziļa un arī šeit mēs dosimies satraucošā 7 km pastaigā (350 augstuma metri, 2-3 h).

Tālāk mūsu ceļš vedīs uz Berhtesgādenes kalnu masīvu, pašā Austrijas pierobežā, kur turpmākās dienas izstaigāsim elpu aizraujošus maršrutus.

Nakšņošana kempinga namiņos. Teritorijā ir pieejamas augstas klases labierīcības, apsildāms baseins, restorāns, veikals.

2. diena

Modušies ar skatu uz gleznaino panorāmu, esam gatavi nākamam pārgājienam.Šodien dosimies uz vienu no šī apvidus simboliem - Ērgļa ligzdu.

Tā ir milzīga būve kalna galā, kurā tagad iekārots restorāns, alus dārzs un skatu punkts ar lielisku panorāmu.
Protams, kā jau kārtīgi dēkaiņi, mēs uz šo pili dosimies ar kājām, aiz sevis atstājot mierpilnas ainavas, kurās vieglajās vēja brāzmās plivinās ērgļi un jau pēc pāris stundām mēs varēsim vērot apkārti no putna lidojuma.

Pārgājiens 14 km (1400 augstuma metri 7-9h).

Nakšņošana kempinga namiņos.

3. diena

Labrīt, laižam tālāk piedzīvojumos!Šo rītu iesāksim ar braucienu pa kalnu reģiona mierpilno simbolu Kēnigszē ezeru, kura krastos izkārtojušās majestātiskas kalnu nogāzes.

Kuģītis mūs aizvizinās līdz pavisam maziņam ciematiņam, kurā sāksies mūsu pārgājiens.

Pirmā pietura pārgājienam būs Svētā Bartholomevas baznīca, kuras sarkanais jumts atspīd mierpilnajā ezerā, radot burvīgu noskaņu. Pieskārušies baznīcas kliņķim un uzņēmuši spēku, cauri Alpu nogāzēm un pāri kalniem, virzīsimies uz šīs dienas galveno mērķi, slavenu kalnu namiņu (Wimbachgrieshütte), kurā iestiprināties, atpūsties, lai pa takām un ceļiem kāptu lejā no nogāzes.

Šis ir viens no skaistākajiem šīs puses pārgājiena maršrutiem, kurā elpu aizrājošas ainas mums pavērsies aiz katra pagrieziena.

Pārgājiens 21 km (1500 augstuma metri 8-10h)

Nakšņošana kempinga namiņos.

4. diena

Šodien pagulēsim mazliet ilgāk, lai sagatavotos vēl vienam iespaidiem bagātam pārgājienam uz Jenner virsotni, no kuras pavērsies skats pār Kēnigszē ezeru, kas iepriekšējā dienā piedāvāja mums mierpilno braucienu ar kuģīti.

Šī virsotne ir kā augsts pils tornis ar skatu pāri blakus esošajiem kalniem.

Netālu no virsotnes ir uzbūvēta viesmīlīga bāzes nometne, kurā dosimies nobaudīt kādu atspirdzinošu dzērienu, brīnišķo ainavu un lielisko kompāniju.

Pēc pārgājiena izstaigāsim Kēnigszē pilsētiņas mazās ielas un atgriezīsimies kempingā.

Nakšņošana kempinga namiņos.

5. diena

Pēc nostaigātajiem kilometriem ir laiks atpūtināt ķermeni.

Šodien mēs dodamies uz termālo SPA, kurā vairākas stundas plunčāsimies siltajos baseinos, ar skatu uz kalniem, izkarsēsimies pirtīs un uzlādēsimies ar enerģiju, ko sniedz dabas varenība.

Tālāk aizbrauksim uz Minheni, nopirkt kādu suvenīru un mazliet izstaigāsim pilsētas vēsturisko centru, lai jau vēlā pēcpusdienā atgrieztos lidostā un būtu gatavi ar neaizmirstamām emocijām pilnu somu atgriezties Latvijā.

Oh, paldies Tev Bavārija, Tu esi neticami skaista!

Foto

Tev vēl varētu patikt doties uz...

Aplūko vēl šos galamērķus pēc līdzīgiem parametriem.

background image background image

Iedvesmas stāsti

Atrodi iedvesmu nākamajam izaicinājumam un iegūsti padomus no ceļotājiem, kas to jau ir piedzīvojuši.

...